RNDr. Eva Chundelová 16.12.2022
Sdílet  

Sbírka pro dětský domov Radost

V předvánočním čase se uskutečnila na naší škole tradiční charitativní sbírka určená dětem z dětských domovů. Žáci a pracovníci školy darovali  zejména drogistické zboží, hračky a cukrovinky.

Letos si přijel převzít sbírku ředitel DD Radost z Horních Měcholup Mgr. et Ing. Sládek, kterou mu osobně předala naše paní ředitelka. Při krátkém společném rozhovoru se PhDr. et Mgr. Kohoutová, Ph.D. zajímala i o další možnost spolupráce.

U předání sbírky asistovaly rovněž žákyně oboru sociální činnost, kterým je problematika náhradní rodinné výchovy blízká.

Všem dárcům moc děkujeme

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies