RNDr. Eva Chundelová 19.1.2023
Sdílet  

Den otevřených dveří I

Ve středu 14. prosince 2022 se uskutečnil na naší škole DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Zájem rodičů a žáků ze základních škol byl zcela mimořádný. Zájemce o studium na naší škole bylo nutno rozdělit do dvou skupin, protože by se do jídelny školy všichni prostě nevešli. Po základních informacích, které rodiče získali v jídelně od paní ředitelky a od vedení školy, rozešli se rodiče a žáci  po škole, aby se seznámili s jednotlivými obory. Na stanovištích těchto oborů byli učitelé a naši studenti, kteří s maximální ochotou informovali rodiče a žáky o všem, co se týká studia na naší škole. Den otevřených dveří tedy proběhl hladce a s velikým úspěchem.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies