Martin Liška 24.6.2021

Nové nabídky pro studenty

Přijmeme do kolektivu Centra sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, p. o.

Staňte se celníkem

Všeobecná sestra odbornosti 913

Pracoviště: apartmánový komplex pro seniory Domov Borová

Region: Praha západ

Kvalifikační předpoklady: Kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra (ev. praktická sestra) a zdravotní způsobilost a bezúhonnost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění

Jiné požadavky: pozitivní vztah k seniorům, trestní bezúhonnost, schopnost týmové spolupráce, ochota k dalšímu odbornému vzdělávání

Náplň práce: Základní ošetřovatelská péče u klientů na základě indikace ošetřujícího lékaře – podávání léků, odběry biologického materiálu, ošetřování chronických ran, EKG, vakcinace, administrativa spojená se zdravotní péčí = vedení ošetřovatelské dokumentace, práce v informačním systému organizace, komunikace s ošetřujícími lékaři klientů, řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů, komunikace s rodinami klientů

Co nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, smysluplnou práci v dobrém a přátelském multidisciplinárním týmu, příjemném prostředí v dojezdové vzdálenosti Prahy, 12-ti hodinové směny pondělí - neděle (7,00 - 19,00 hod.), možnost domluvy při rozpisu služeb, obědy zdarma, Multisport karta (po skončení zkušební doby), podporu profesního růstu a zvyšování kvalifikace.

Poznámka: Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail zdravotni@domovborova.cz

Tel.: 601 390 322

S přáním hezkého dne

Mgr. Romana Ľuptáčiková

Vedoucí sociálně-zdravotních služeb

Rainbow Productions, spol. s r.o.

poskytovatel registrovaných sociálních služeb

Kontaktní pracoviště:

Domov Borová

Trnová 272, 252 10, obec Trnová

+420 601 390 322

www.domovborova.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme dle požadavků Nařízení EU 2016/679 (GDPR).

Více informací o zpracování a Vašich právech naleznete na www.domovborova.cz /GDPR/

Datové schránky:

Domov Borová, s.r.o. - iihx2m /ubytování, služby, strava/

Rainbow Productions, spol. s r.o. - pu6njw /sociální a zdravotní služby/

Zdravotní sestra pro Alzheimer home Zátiší

Brigáda na léto - Hospic Štrasburk