RNDr. Eva Chundelová 25.4.2023

Ústřední kolo Psychologické olympiády

Ve středu 19. dubna 2023 proběhlo v Liberci ústřední kolo Psychologické olympiády. Soutěže se účastnilo 12 soutěžích ze všech krajů republiky. Konkurence byla opravdu veliká a tréma soutěžících ještě větší. Vše proběhlo ve velice příjemné atmosféře.

Zde jsou výsledky:

1. místo Štěpánka K. ze SZŠ a VOŠ České Budějovice

2. místo Karolína T. ze SZŠ Praha

3. místo Daniel T. ze SZŠ a VOŠ Kolín

Čestná uznání pak náležela Nikole G. ze SZŠ Kyjov a Dominice O. ze SŠZS Chrudim.

Karolína předvedla velice kultivovaný, přirozený a přesvědčivý výkon. Na první ročník mimořádné. Jde o teprve druhé umístění v ústřením kole v historii školy. Moc blahopřejeme!

Mgr. Jana Horáková
předseda předmětové komise psychologie