RNDr. Eva Chundelová 19.4.2022

SRDÍČKOVÉ DNY - jaro 2022

Našim žákům ze tříd 3. B a 3. O se povedlo vybrat i přes nepřízeň počasí a negativní nálady lidí v ulicích v rámci sbírky SRDÍČKOVÉ DNY částku 7 132 Kč.

Certifikát z nadace Život dětem

Přikládáme děkovný dopis ředitelky nadace, paní MgA. Marii Křepelkové:

Dovolte, abych Vám, studentům i Vašim kolegům co nejsrdečněji poděkovala za pomoc při jarních Srdíčkových dnech.  Opravdu jsem nesmírně vděčná,  že naším prostřednictvím pomáháte nemocným dětem…. Vím, že pomoc ukrajinském dětem, jejich maminkám a všem, kteří utíkají před válkou,  je víc než potřebná,  myslím, že nikdo z nás si tu hrůzu nedokáže ani představit, ale fakt mě těší, že dobře víte, že i maminky našich nemocných dětí to mají těžké, opravdu obrovský dík. Vaší pomoci si nesmírně vážím.

Posílám Vám v příloze děkovný certifikát s vybranou částkou.

Díky, že nám zůstáváte věrni.

S přáním pohodových velikonočních svátků

Maria Křepelková